Ara
image

TOGG Gemlik Kampüsü, Türkiye’nin otomotiv endüstrisindeki en son teknolojiye sahip tesislerinden biridir. Kampüs, 1 milyon metrekarelik bir alanı kaplar ve tüm üretim sürecini barındıracak şekilde tasarlanmıştır.

Kampüs, Türkiye Otomobil Girişim Grubu’nun (TOGG) elektrikli araçlarını üretmek için kurulmuştur. Burada, TOGG’un ilk ürünü olan C-SUV modeli başta olmak üzere, gelecekteki tüm modellerin üretimi gerçekleştirilecektir.

Kampüs, tesislerin yanı sıra üretim hattı ve test pisti gibi birçok önemli bölümden oluşur. Üretim hattı, araçların imalatı için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirirken, test pisti de araçların performansının ve güvenliğinin test edilmesi için kullanılır.

TOGG Gemlik Kampüsü’nün amacı, sadece elektrikli araçların üretimini gerçekleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda Türkiye’nin otomotiv endüstrisindeki teknolojik gelişimine de katkıda bulunmaktır. Bu nedenle, kampüste teknoloji odaklı bir yaklaşım benimsenmiştir ve çalışanlar, ileri teknolojileri kullanarak araçların imalatını gerçekleştirmektedir.

TOGG Gemlik Kampüsü, sadece Türkiye’nin otomotiv endüstrisine değil, aynı zamanda dünya otomotiv endüstrisine de yön verecek önemli bir tesis olarak kabul edilmektedir.

Togg Servis, Togg Yetkili Servisleri ve Togg Servis Ağı hakkında gelişmeler ve haberler. Türkiye'de bulunan Togg servisleri, çalışmalar ve batarya geliştirmeleri. Togg bakım fiyatları ve Togg yedek parçaları hakkında duyurular ile birlikte fiyat listeleri. Togg iç dizaynı ve tasarım detayları hakkında bilgilendirmeler.
Gemlik Kampüsü Togg Deneyim Merkezi ile ilgili bilgiler. Türkiye'de Togg ile ilgili servis, deneyim merkezi ve teslimat noktalarını bulabilir, servislerin adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gemlik Kampüsü Togg Deneyim Merkezi adresi. Gemlik Kampüsü Togg Deneyim Merkezi nerede? Gemlik Kampüsü Togg Deneyim Merkezi fiyatı.
Togg Şarj İstasyonu nerede?, Togg nerede şarj edilir? Togg Bakım ve Onarım işlemleri yetkili servislerde yapılır, yedek parça ve aksesuarlar için servisleri ziyaret edebilirsiniz. Yerli otomobil Togg fiyat listesi ve Togg özellikleri gibi bir çok bilgilendirme bulabilirsiniz.

Togg T10X fiyatı ne kadar? Togg Sedan fiyatı ne kadar? sorularının cevapları için her zaman burada olacağız. Her zaman Togg hakkında bilgilendirmeler ve hizmet kolları hakkında aydınlatmak için çalışıyoruz. Gemlik Kampüsü Togg Deneyim Merkezi gibi Türkiye'nin bir çok yerinde servis ağı kurulmuştur. Togg Türkiye Forumlarında sizlerde aramıza katılarak düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilir, tartışabilirsiniz.

image