Ara
image

Senin Servisin

 

Servisini ekle, kendine özel sayfa ile müşteri sayını artır. Satışlarını katla!

Özel Togg Servis’in aylık 68bin ziyaretçisine ulaş. Erişilebilir ol, marka bilinirliğin artsın!
Arama motorlarında üst sıraya yerleş, bulunabilir ol, daha hızlı kazan!

Neden Togg Yetkili Servisler Platformu?

Türkiye'nin Togg Servisleri hizmetlerini sunan en iyi platform.

Tüm şehirlerde bulunan servis hizmetlerini bünyesinde bulunduruyor. 2023 Temmuz ayı itibariyle aylık 68bin+ ziyaret alan en büyük platform.

Neden Togg Yetkili Servisler Platformu?

Bulunabilirlik oranı en yüksek hizmet sunuyor.

Servis hizmetinizin Google sıralamalarında ilk sıralarda yer almasını sağlayarak, müşterilerinizin hizmetlerinize doğru odak olarak ulaşmasını sağlıyor.

Neden Togg Yetkili Servisler Platformu?

Kendi sayfanızı kendiniz yönetirsiniz.

Togg Yetkili Servisler Platformu içerisinde oluşturduğunuz servis sayfanızın yönetimi tamamen size özeldir. Sayfa istatistiklerinizi, sayfanız içerisindeki müşteri tıklamalarınızı izleyebilirsiniz.

Aylık 68bin ziyaret ile zirvede!

Togg Yetkili Servisleri Platformu Google üzerindeki yeri ve platform içerisinde verdiği bilgilendirmeler sayesinde aylık 68bin ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Togg ile ilgili aramalarda bulunduğu konum itibariyle her geçen gün artan bir avantaj sunuyor.

Ziyaretlerin %87’si Google’dan!

Togg Yetkili Servisleri Platformu tüm ziyaret trafiğinin Temmuz 2023 itibariyle %87‘sini Google Aramalar‘dan alıyor. Google sıralamalarında Togg Servislerinin ilk sıralarda bulunmasını sağlayarak, içerik ortaklarımızın gelirlerini en üst seviyeye yükseltmelerine yardım ediyor.

Her hafta bin 500 yeni kullanıcı!

Togg Yetkili Servisleri Platformu Togg’a olan ilgi yükseldikçe her 7 günde bin 500 yeni kullanıcı platformumuzu ziyaret ediyor ve servisleri inceliyor.

Ziyaret başına süre 1.40dk!

Platformu ziyaret eden kullanıcılar servisleri incelerken ortalama 1.40dk vakit geçiriyorlar. Bu veriler kullanıcı başı olarak hesaplanmaktadır.

Google Panel Görüntüleme!

Togg Yetkili Servisleri Platformu Google’ın ziyaretçilere sunduğu bilgi paneli üzerinde gururla gösteriliyor.

Google aramalarındaki gücümüz sayesinde Google Bilgi Panelinde bizlere yer vererek ziyaretçileri doğru bilgilendirmemizi sağlıyor. Aylık panel görüntüleme sayımız 19.284 olarak Google istatistiklerine yansıyor.

Sizler de Google üzerinden bizleri puanlayabilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

HEMEN PUAN VER!